mapa     kategorie zdjęć     zdjęcia wg państw     najwyżej oceniane miejsca     najpopularniejsze miejsca     ostatnio dodane

zdjęcia z lotu ptaka

Tradycyjnie oglądamy zdjęcia satelitarne z góry. Część zdjęć posiada możliwość zmiany widoku na widok z lotu ptaka. Opcja ta pozwala na oglądanie obiektów z dużym przybliżeniem z czterech kierunków świata... » więcej «

Zdjęcia z lotu ptaka

Tradycyjnie oglądamy zdjęcia satelitarne z góry. Część zdjęć posiada możliwość zmiany widoku na widok z lotu ptaka. Opcja ta pozwala na oglądanie obiektów z dużym przybliżeniem z czterech kierunków świata.

Taką funkcjonalność dają mapy Virtual Earth zaiplementowane w naszym serwisie. Niestety dostępne są jedynie w największych metropoliach świata, ale i tak daje nam to niesamowite wrażenia.

Przeglądając zasoby serwisu szukaj ikony ptaka , oznacza to, że dla danej lokalizacji dostępny jest widok "z lotu ptaka".

W opcjach mapy wybierając jeden z kierunków świata - N (północ), S (południe), E (wschód), W (zachód) - zmieniasz widok widziany z tych stron świata.